Pratik Bilgiler

Sir Ağda Nasıl Temizlenir

İstenmeyen tüylerden kurtulmanın en iyi yollarından birisi kullanacağınız sir ağda olacaktır. Pratik bir şekilde bacaklarınızda oluşan küçük tüylerden dahi kurtulabilirsiniz. Sir ağda yaparken kumaş bir bez yapıştırılır ardından ağda yapılmış gibi bacakta kalıplaşması beklenilir. Bölgeye sıcak su, şampuan, sabun ve duş jeli kullanılması durumunda donmasına sebep olup temizlenmesini zorlaştıracaktır.

İlk olarak sir ağda kalan yerlere bez yapıştırınız kurumasını bekleyin kuruduktan sonra bez ile birlikte çekiniz ağda yaparmış gibi o zaman kalıntılar elinize gelmiş olacak.

Zeytinyağı ile birlikte gelen yöntemi kullanın. Yapılan ağda işleminden sonra yapılan bölgelere badem veya zeytinyağlarının kullanılması önerilir. Sir ağda lekelerini en güzel şekilde çıkarmak için biraz sürmeniz durumunda kendiliğinden yumuşayarak çıkacaktır.

Bebek yağı ile birlikte aynı şekilde bacağınızda kalan sir ağda lekelerinden tamamen kurtulabilirsiniz. Lekeler ile birlikte bacaklarınızda kalan kalıntıların akıp gittiğini göreceksiniz. Bebek yağı ile birlikte aynı zamanda bacağınızın bakımını yapmış olacaksınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu