Genel Kültür

Yılbaşında Nasıl Giyinmeli

Yeni yıla girmemize az bir zaman kaldığı şu günlerde hepimizde hummalı bir çalışma olduğunu düşünüyorum. Yaptığımız planlar dahilinde kimimiz dışarıda lüks bir yerde yılbaşı geçirecekken, kimimiz aile içerisinde evde mütevazi bir yılbaşı yaşayacağız. Bir kısmımız ise arkadaş çevresinde ya ev de ya da dışarda bir eğlence merkezinde yeni yılı mutlulukla karşılayacağız.

Nerde geçirecek olursak olalım o gün değişik, bakımlı, şık ve güzel olmalıyız. Bu nedenle nerde geçireceğimizin planlarını yaparken o gün ne giyeceğimizin de planlarını önceden yapmalıyız.

Öncelikle yaşa uygun saç, makyaj ve kıyafet seçmeliyiz. Gece yorulacağımızı düşünerek ayakkabı modelimizi de buna göre hem şık hem rahatsız etmemesine dikkat etmeliyiz.

Yılbaşını evde geçireceksek kimlerle beraber olacağımızı düşünüp ortama uygun giysiler seçmeliyiz. Dışarda çok lüks bir yerde giyeceğimiz kıyafetler ev ortamı için uygun olmayacaktır.

Yaşımızın üstünde bir saç, makyaj ve kıyafet bizi şık değil bilinçsiz yapılmış bir seçim olacağı için rüküş gösterecektir.

Unutmamak gerekir ki sade ama kişiye özgü düzgün seçilmiş şık kıyafetler her zaman tercihimiz olmalıdır.
Yeni yıl hepimize arzu ettiklerimiz versin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu