Sorular Cevaplar

Arsız Bela Kaç Yaşında

Uzun zamandır yaptığı müzik ile çok beğenilen şarkıcılardan birisidir, genellikle rap müzik tarzında şarkılarını dile getiriyor. Lakabı olarak Arsız Bela olarak biliniyor gerçek adı Ali Metin’dir. Doğum yeri olarak Sivas / Merkez de dünyaya gelmiştir. 3 çocuklu ailenin en küçüğüdür. Eğitim hayatında ilköğretimi Alparslan İlköğretim okulunda tamamlamış lise eğitimini açık liseden devam etmektedir.

Kendisine özgü müzik tarzı ve düşünce yapısıyla kısa sürede herkes tarafından sevilen biri haline gelmiştir. Kendi imkanlarıyla Esmer Maruz ile tanışıp rap müziğe başlar. Türk halk müziğine duyduğu sevgi ile rap müziğini birleştirerek herkese hitap etmiştir. Yediden yetmişe bir çok insanı etkilemiştir.

Arsız Bela 28 Aralık 1992 doğumludur yaşı 25 yaşındadır.

İlk yıllarda rap hayatında zorluklar yaşamasına rağmen inancını kaybetmemiştir. Yaptığı müziklere inanarak internet üzerinden yayınlamıştır. Gençlerin büyük ilgi göstermesi sonucunda yıldızı hızla parlamıştır. Genç yaşında hızla yükselişe sahip olmuştur. Çalışmalarına halen hızla devam etmekte. 2011 yılında Ali metin ile Türk halk müziği albümünü çıkartmıştır.

arsız bela

9 Yorumlar

  1. bnim kuzenim senin ikizin arsizz seni cok sevdigim icin onu da cok seviyorum karizma yaa ❤❤

  2. Arsızım seni çok seviyommm 💜💜💜💜
    benim için ve sevmeyi bilmeyen sevdam için bir rap çıkarsana “Ahmet Fatma “

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu