Sorular Cevaplar

Can Sıkıntısına Birebir Gelen Öneriler

Evin içinde, yaşadığınız alanda, gideceğiniz yerlerde canınız sıkabilir. Can sıkıntısını geçirmek için yapabileceğimiz bin bir çeşit aktivite var. İmkanlarımız doğrultusunda bulunduğumuz ortamı esas alarak can sıkıntısına çare üretebiliriz. İnsanın canı sıkılması kadar keyifsiz, tatsız bir şey yok. Güzel zaman geçirmek varken sıkıntısı ile kimse uğraşmak istemez.

Canı sıkılan bir şeyler yapmak ister ama bulamaz, bunlar için pratik çözümler bularak can sıkıntısını ortadan kaldırabiliriz. Her can sıkıntısı insanların keyfini kaçırdığı gibi bir şeyler yapmaktan geri dururlar. Sıkıntı ile sinirlilik, stres, bunalım, agresiflik beraberinde gelir.

Evden çıkmak istemiyorsanız
Canınız sıkılıyor ama evden çıkmak istemiyor musunuz? Ev hanımları el becerilerini geliştirmek için güzel bir tarif yapabilirler. Uzun süredir yapmak isteyip yapamadıklarını yapma zamanıdır. İnternet üzerinden araştırmalar yaparak flört sitelerinde takılabilirsiniz. Sohbet sitelerinde yeni arkadaşlıklar kurarak sosyalleşmeniz mümkündür. Alışveriş sevenler için kendilerine zaman ayırabilecekleri dönem olacaktır. Ufakta olsa pratik alışverişler evin her alanında kullanılabilir. Her kesime hitap eden çeşitli oyunla var, bunları deneyerek can sıkıntısını birazda olsa kendinizden uzaklaştırabilirsiniz.

Film seyredin
Akşam vakti film seyredebilir, sinemaya giderek o gününüzü keyifli geçirebilirsiz. Televizyonda kaçırdığınız program, yeni çıkan filmler size keyif verecektir. Festivaller veya müzik dinleyerek kafanızı dinlemeniz de mümkündür. Kitap kurduysanız eğer kitap okumak için fırsatınız.

İnternette sörf yapın
İnternete sarılın, sosyal ağlar ile yapacağınız çok fazla aktivite var. Oyun, sohbet, resim, yorumlamak, mesaj atmak, gündemdeki konulara değinebilirsiniz. Kendiniz için yapacağınız bununla bitmeyecek.

Alışveriş ile rahatlayın
Alışveriş sevginiz varsa eğer sergi, tiyatro, AVM, mağazalar, teknoloji ürünlerini incelemek için fırsat elinize geçmiş olacaktır. Zamanınızı değerlendirebileceğiniz keyifli dönem olduğunu aklınızdan çıkarmamalısınız. Alışveriş daima size katkı sağlayarak keyfinizin yerine gelmesini de sağlamış olacaktır.

Sebebi bulun
Can sıkıntısına neden olanları düşünün, sosyal olarak başka sıkıntılarınız varsa bunları çözüme ulaştırmanız biraz zor olabilir. Can sıkıntısı durumlar ortaya çıkarak keyfinizin kaçması mümkündür. sorunların çözüme doğru gittiğiniz zaman kafanızı dağıtabileceğiniz şeyler ortaya çıkabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu