Sorular Cevaplar

Çizgi Film Kahramanlarının Özellikleri

Çizgi film karakterleri kaza geçirdiklerinde zarar görmezler, uçurumdan düştüklerinde birşey olmaz ve her istediklerini yapabilirler. Uçabilirler, hızlı koşabilirler, herşeyi parçalayabilirler ve sevimli davranışlarda bulunabilirler.

Casper
Sevimli hayalet olarak bilinir, hayatı boyunca insanlara yardım eder kötülerle mücadele etmektedir. İyilik meleği olarak görülür anlayışlı ve yardım sever bir yapıya sahiptir.

Roadrunner
Çölde yaşayan canlılardan birisidir özelliği hızlı koşmak, akıllı olmak ve çevik davranışta bulunur. Çakal tarafından yakalanmaya çalışılsada kıvrak zekası ile hepsi aşmaktadır.

Tweety
Sevimli akıllı kuşlardan birisidir, sylvester tarafından hem mağlup edilmek istensede hep galip gelen taraf olmaktadır. Sevimli uçabilen akıllı olması ile bilinir.

Duffy Duck
Eğlenceli karakterlerden birisidir, zeka olarak geri olsada çok komik sahnelere şahit olunur. Domuzcuk ile mücadele eder ve onu hiç bir zaman alt edemez.

Bugs Bunny
Sevimli tavşan bugs bunny devamlı havuç yer ve insanlara yardım eder, genellikle avcı ile mücadelesini görürsünüz hep galip gelmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu