Okul

En Sevdiğiniz Sanat Dalı Hangisidir

Resim duygu ve düşüncelerin hayal gücüyle birbirine karıştığı sanattır. Ressamlar her fırça darbesinde duygularını yansıtır. Her dokunuş bir hayal gücünün parçasıdır. Öyle bir sanattır ki tek bir tablo sayfalarca şey anlatabilir. Görsel olan sanat dallarından en yaygınlarından biridir. Tarih boyunca birçok ressam tablolarına hayat vermiş günümüze kadar ulaşmıştır. Sanatçıların duygu ve düşünceleri tabloların içinde yer alır.

Ressamlara olan hayranlık yaptıkları resimlerden değil kendilerindendir. İnsanlar ressamları anlamak için tablolarına ilgi gösterir. O an içinden gelen duyguları tanımlamak için tablo yaparlar. Resmedilen görüntüler aslında insanları anlamak için yapılır. Resim sanatı muazzam bir sanattır. Ünlü ressamlar Picasso, Leonardo Da Vinci gibi isimler dünyada duyulmuştur.

En sevdiğim sanat dalı resimdir. Resim yaparken kendimi huzurlu ve mutlu hissediyorum. Kendimi huzurlu hissettiğim bir yer varsa o da çalışma odamdır. Nerede olursam olayım resim yaparken kendimden geçiyorum. Sanata olan ilgim beni gelecekte büyük bir ressam yapabilir. Duygu ve düşüncelerimi resmedip insanlara sunmak en büyük hayalim. İnsanlara değer katan sanat dallarından sadece biridir. Benim hayran olduğum sanat dalı resimdir.

resim sanati

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu