Teknoloji

Twitch Gece / Gündüz Moduna Nasıl Geçilir

Twitch, 2011 yılından itibaren video oyun dünyasının merkezi haline gelmiştir. Oyuncuların kendini ispatlayabildikleri, yayınlarını başkaları ile paylaşabilecekleri platform haline gelmiştir. Gamer olarak adlandırılan oyuncular oyun esnasında yayınlarını milyonlarca kişiye sunarlar. Başarılı oyuncular bağış ve destek alarak yayın hayatını daha kaliteli bir şekilde sürdürebilir. Yerli ve yabancı bir çok yayıncının oyunlarını canlı canlı izleyebilirsiniz.

twitch gece modu gorunumu

Geceleri özellikle Twitch’de yayın izlerken gözlerimiz rahatsız olmaması için Gece Moduna geçiş yapabiliriz. İzleyiciler için düşünülen bu özellik soluksuz yayın izlemenize imkan tanıyacak. 24 saatlik aralıksız yayın yapan yayıncıları izlerken çok daha eğleneceksiniz. Arka plan daha koyu renklere bürünürken, gezinme esnasında ışıktan korunarak göz sağlığımızı korumuş oluruz.

Nasıl Yapılır?

Hesabınıza giriş yaptıktan sonra sağ üst kısmında hesap adınız gözükecek. Oraya tıkladığınız zaman hesabınız ile ilgili bilgiler karşınıza gelecektir. Aşağıda gördüğünüz gibi pencere açıldıktan sonra Koyu Mod seçeneğine tıkladığınız zaman twitch sayfanız gece moduna geçerek daha karanlık, göz alıcı renklerden kurtulmuş olacaksınız. Gündüz moduna tekrar geçmek isterseniz koyu mod yazan yerdeki tık işaretini kaldırdıktan sonra eski haline dönecektir. Sürekli yayınları takip eden biriyseniz sağlığınız için gece modun da kalmanızı öneririz.

twitch gece modu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu