Teknoloji

Samsung Account Nedir

Samsung model android işletim sistemine sahip akıllı telefonlar beraberinde Samsung Account ile beraber gelmekte. Uygulama sahibi olan kişiler giriş yaptıktan sonra güncellemeleri yakından takip edebilir. Başta işletim sisteminizin güncellemesini takip edebileceksiniz Android 5.0 işletim sistemine sahip cihazınız yükseltilerek 6.0 sürümüne ulaşabilir. Buna ulaşarak yapmanız için Samsung Account hesabı açarak giriş yapmalısınız.

Samsung akıllı telefona sahipseniz eğer Account hesabınıza kaydolarak güncelleştirmeleri takip etmelisiniz. Formda yer alan bilgileri doğru şekilde girerek kaydolma işleminizi tamamlamalısınız. Ardından açılan ekranda gerekli güncelleştirmelere ulaşabileceğiniz gibi maillerinizi kontrol edebilirsiniz. Kaydolurken hesabınıza gelecek olan onaylama mailini onaylamanız gerekmektedir.

Kendisine özel uygulamaların yer aldığı uygulama alanıdır. Ancak giriş yapıldıktan sonra kullanım mümkün olmakta. Samsung cihazınızın sistem güncellemesi ve takip edilebilmesi için gerekli. Normal şartlar altında eski işletim sahibine sahipseniz ve kullanıyorsanız bu sayede en son sürüme güncelleyebilirsiniz. Cihazınızı tam ayarında kullanabilmek için Samsung Account hesabına giriş yapınız ardından tüm özelliklerinden yararlanabilirsiniz.

samsung account

2 Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu