Sağlık

Yasemin Kokulu Parfümler

Çiçek kokularını seven bayanların bahar mevsimini her daim hissetmeleri için yasemin kokulu parfümlere yönelmeleri gerekmektedir. Yasemin kokusu zarif ve imaj sahibi bayanların zevklerini yansıtır. En güzel yasemin kokulu parfümlerden tercihinizi yapın ve tüm yaz yasemin çiçeği kokusuyla insanları büyüleyin.

Yasemin Kokulu Parfüm Markaları

Bvlgari Jasmin Noir Yasemin Kokulu Parfüm

Tepe notasında gardenya yaprakları ve nilüfer barındıran parfümün kalp notası yasemin özlerinden oluşmaktadır. Yasemin kokusunun gün boyunca üzerinizde kalıcı olarak devam etmesi orta notalarında yasemin özlerinin bulunmasından kaynaklanmaktadır.

Marc Jacobs Daisy Parfüm

Tazelik hissini veren en iyi parfümlerden biri olarak adlandırılan Marc Jacobs Daisy nostaljik bir etki yaratır. Vintage esintilerinin verdiği bir koku olan parfüm çiçeksi özleri sayesinde ruhunuzu okşar.

Guerlain Idylle Parfüm

Çiçeksi kokuların vazgeçilmez isimlerinden biri olan Guerlain Idylle parfüm kendinizi her daim enerjik ve taze hissetmenizi sağlayacak parfümlerden biridir. Yasemin özleriyle harmanlanan parfüm günlük kullanım içinde uygundur.

Estee Lauder Pleasures Intense Parfüm

Tatlı ve sempatik bayanların kokusu olan Este Lauder Pleasures parfüm sizi gün boyunca hareketli ve enerjik kılar. Yenilenmiş ruh halinizle her sıktığınızda kendinizi daha zinde ve mutlu hissedersiniz.

Givenchy Organza

Givenchy markasının parfümlerinden biri olan Organza asaleti ve lüksü simgeler. Yasemin kokusunun etkisi ile kendinizi tanrıça gibi hissedecek ve ayrıcalıklı parfüm dünyasına adım atacaksınız.

Giorgio Armani Acqua Di Gioia Femme Parfüm

İlk notalarında nane bitkisinin etkisi ile harmanlanan parfüm orta notalarında yasemin kokusu ile burnunuzda hoş bir koku bırakır. Doğada nadir bulunan bitkilerden biri olan labdanum parfümün yapı taşını oluşturur.

Calvin Klein Beauty Parfüm

Sofistike kokulara örnek olarak gösterilen Calvin Klein Beauty orta ve alt notalarında yer alan yasemin ile çekici olmanızı sağlıyor. Teninizde çiçeksi kokular yaratmak için tercihiniz olması gereken parfümlerin başında geliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu