Okul

Babalar Günü İle İlgili Kompozisyon

Babalar günü unutulmayacak kadar önemli ve değerli günlerimizdendir. Yıl boyunca bir defa babalarımıza ayrılan günlerde onları hatırlayarak bizlere sunduklarından dolayı teşekkürlerimizi iletmeliyiz. Hayatları boyunca bize destek çıkarak arkamızda durmuşlardır. Yaşamımızı boyunca babalarımıza olan değerleri asla unutmamalı ve değerlerimizi korumalıyız.

Onlar atalarımızda olarak bilinerek bizlerin eğitiminde en büyük rolü üstlendiler. Yaptıkları fedakarlıklar ile yemeyerek yedirdiler, içmediler içirdiler her zaman en büyük destekçimiz oldular. Kendilerini her zaman bir adım geride tutarak yaşattılar. Fedakar ve emekçi babalarımız asla unutulmamalı. Bizlerin başarısı onların gurur olmaktaydı. Düştüğümüzde elimizden tutarak bizlere güzel bir gelecek için çabalarda bulundular. Ailemizin koruyucusu olarak yol gösterenlerimiz olmuştu. Babalarımızın oğlu olduğumuzdan dolayı gurur duyarız. Verilen emeklerin boşa çıkmaması için bizde başarı göstererek çabalarız.

Allah babalarımıza ömür versin, daima başımızda olsun ve eksik olmasınlar. Hayatta sahip oldukları deneyimler sayesinde yaşamımıza rehber oldular. Bize öğrettikleri ahlak ve değerleri asla unutmamalı, kendi çocuklarımıza taşımalıyız. Babalarımızın çocukları olarak bizi tanıyanlar babalarımızdan aldığımız değerler doğrultusunda tanımalı. Babalarımızın değerini bilmeliyiz, onları kaybettiğimizde her şey için çok geç olacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu