Teknoloji

Facebook Aç Kaydol

İlk defa kayıt olacaklar için facebook kayıt olurken telefon onayı gerekmeksizin kayıt olabileceksiniz. Önceden kayıt olanlar bilecektir sahte hesap kullanımının önüne geçmek için sizden telefon numaranızı isteyerek kaydınızı tamamlamanız gerektiğini belirtiyor. Bugün sizlere bu engeli nasıl aşacağınızı anlatacağız. Yedek hesap açarken dahi telefon numarasına ihtiyaç duymayacaksınız. Önceden kendim denedim ve hiçbir zaman istemedi.

Facebook direk ana sayfasından kayıt olmak istediğimizde bu engeli karşımıza çıkarmaktadır. Sizin yapmanız gereken örneğin bizim facebook sayfamıza giriş yapınız facebook.com/eskisohbet buraya girdikten sonra beğen butonuna basınız sizi yeni kullanıcı sanarak beğendiğini düşünecek ve kayıt ekranı karşınıza çıkartacaktır. Bu ekrandan kayıt olduğunuz zaman sizden telefon onayı kodu herhangi bir şey istemeyecektir.

Sizlere göstermek için facebook hesabımdan çıkış yaptıktan sonra resmi web sayfamıza giriş yaparak herhangi bir paylaşıma beğen butonuna bastım karşıma böyel bir ekran çıktı ardından kayıt gerçekleştirince hiç bir şekilde telefon onayı istemedi.

6 Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu