Teknoloji

Facebook Giriş Yapamıyorum Onay Kodu İstiyor

Facebook Giriş Yapamıyorum Neden, Facebook Onay Kodu Sorununun Çözümü

Facebook hesaplarında karşılaşılan sorunlardan biriside onay kodu istenmesidir. Bunu sizin güvenliğiniz için yapmaktadır. Bir noktadan giriş yaptıktan sonra tekrar yeni bir hesaba giriş yapmanız durumunda onay kodu isteyecektir. Onay kodlarının sebebi ise sizin gerçek bir kişi olup olmadığını öğrenmektir. Facebook üzerinde her gün binlerce sahte hesap şikayetinden dolayı gerekli önlemleri cep telefonu üzerinden almaktadır. Onay kodu için cep telefonu kullanmanız gerekecektir. Yada yeni kayıt olurken facebook cep telefonsuz kayıt sistemini kullanarak yeni hesabınıza ulaşabilirsiniz.

Facebook onay kodu istediği zaman cep telefonunuzu girip tamam dedikten sonra size iletilecek olan mesajda yazan numaraları gerekli yere girerek hesabınızın gerçek bir kişiye ait olduğunuzu gösterebilirsiniz. Hesabınızın gerçek olduğunu göstermeniz aksi bir durum olduğunda müdahale etmenize imkan sağlıyor. Hesap güvenliğinizi sağladığınız gibi başkalarının eline geçmesi durumunda kilitlenerek sizi korur.

14 Yorumlar

  1. rabia merhaba bende seninle aynı durumu yaşamıştım google facebook müşteri hizmetleri yazdım çıkan numarayı aradım yardımcı oldular sana da yardımcı olabilirler belki.

    1. benim de Haynen öyle lütfen Yardim edin Ben Eski sms kaybetim yeni kulaniyorum ama gir yapa moyorum ya lutfen yardimmmmm

  2. Sizlerden ricam lütfen face mi açmaya yardımcı olun sözlerden rica ediyorum cvp lütfen saygılarımla onay kodu giriyorumda açılmıyor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu