Teknoloji

Facebook Telefon Onay Kodu Çözümü

Facebook bilindiği gibi yaygın bir sosyal paylaşım ağı olarak kullanılıyor. Bazen sahip olduğumuz hesap dışında fazladan açma gereği hissedebiliriz. Gerekli olur kontrol veya arkadaşa şaka amaçlı dahi ihtiyaç duyuluyor. Kayıt olurken karşılaştığımız sorunlardan biriside facebook hesabının onaylanması için telefon istemesi ve onay kodunun alınması gerekmektedir. Her numara ile tek seferde kayıt olunduğundan dolayı elimizde numara olmayınca sıkıntı yaratabilir böyle durumlarda neler yapmamız gerekiyor.

İlk önce tarayıcınızın çerezlerini temizleyin sonra imkanınız varsa modeminizi yeniden başlatın ip adresiniz değişsin.

İp adresimiz değişti facebook’u kandırmak o kadar kolay olmadığı için direk ana sayfasından kayıt olmuyoruz. Arkadaşımızın veya daha önceden birisinin açmış olduğu sayfada beğene basıyoruz o zaman bize kayıt olmamız gerektiğini söyleyecektir. Kayıt işlemi o sayfadan gerçekleştiğinden dolayı bizi yeni birisi olduğumu düşünerek telefon onayı istemeyecektir.

Yukarıdaki yöntemleri sırasıyla uyguladığınız zaman telefon onayı gerekmeksizin facebook hesabı sahibi olabilirsiniz. Yine sorun çıkartıyorsa aynı şekilde deneyin adınız soyadınız kısımlarını daha doğru gerçek birisi olarak giriş yapınız.

facebook telefon onayı
facebook telefon onayı

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu