Okul

Hayvan Dostluğu ile ilgili Kompozisyon

Hayvan sevgisi değerli konulardan birisi olmaktadır. insanların en yakın dostları oldukları gibi karşılıksız olarak sizi sevebilirler. Onlarca insanlar gibi canlılardan olmaktadır. Birlikte eğlenebilir, gülebilir, üzülebilir yemek dahi yiyebilirsiniz. Onlar arkadaşlık ederek yalnızlıklarınızı unutturacaktır. Herkesin sahip olması gereken arkadaşlıklardan birisidir.

Hayvanları daha çok televizyonlar ve belgesellerde görmekteyiz. İnsanların hayatlarını dahi kurtardıklarını görebiliyoruz. Kör insanların yanında rehber gibi olup onlara yol gösteriyorlar. Denize düşen bir adamı kurtarmak için çaba gösteren insanlara dahi şahit oluyoruz. Hayvanlar her zaman insan dostu olmuştur bir bebek gibi masum dünyaya gelirler onları yetiştirenlerden dolayı saldırgan oldukları görülüyor.

Küçük yaşta çocukların dostu olup hayatlarımıza daha çok dahil olurlar. Hayvanları sokaklarda zor durumda olanları beslememiz gerekmektedir. Karınlarını doyurdukları yerlere asla ihanet etmezler. Sizi gün geldiğinde koruyacak dost dahi olacaksınız. Sokak hayvanlarına sahip çıkılmalı hayır işlemek istiyorsanız barınaklara destekte bulunarak iyi bakılmalarını sağlarsınız.

2 Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu