SağlıkSorular Cevaplar

Kendime Gamze Nasıl Yapabilirim

Yüzünüzde tatlı bir gamzeniz yoksa kendinizi eksik hissedebilirsiniz. Gülümsedikleri zaman yüzlerindeki tebessüm gamzelerinin ortaya çıkarak sizi imrenmenize neden olacaktır. Ufak tefek gamzeleriniz olabilir, belirgin olmaması durumunda hüsran ile sonuçlanabilir.

Her bayan yüzü ile güzel görünerek başkalarını etkilemek ister. Gamze de doğuştan sahip olacağınız Allah vergilerinden birisidir. Her bayan iki yanağının birisinde gamze ister ama olmaz.

Kendi kendinize vereceğiniz uğraşlar sonunda yüzünüzde gamze olması mümkün de olabilir. Bayanlar özellikle yanaklarını sıkarak kendi doğal gamzelerinin oluşmasını isterler ama mümkün olmayabilir. Dünyaya geldiğiniz gibi yaşamanıza devam edebilirsiniz ki yüzünüzde gamze olmasını istiyorsanız ufak ameliyat olabilirsiniz. Yanaklardan ufak estetik ameliyatlar sonucunda gamze oluşması mümkün olabiliyor. Bunları estetik cerrahlarla görüşerek yanağınızda hafif bir görünümde gamze olmasını istediğinizi söyleyebilirsiniz. Size yakışan sizi güzel ve canlı görünmenizi sağlayacaktır.

Kendi kendinize herhangi bir işlem yapmamalısınız. Kaş yaparken göz çıkarmak, sözü olduğu gibi sizde bir şeyler yapmak isterken herşeyi mahvedebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu