Okul

LÖSEV’in Çalışmaları Hakkındaki Düşünceleriniz

Devletimiz her ne kadar modern olursa olsun bazen vatandaşların ihtiyaçlarına yetişemediği zamanlar oluyor. Kimi zaman devletimiz, vatandaşların gidermekte yetersiz kalmakta. Böyle zamanlarda devletin ulaşamadığı yerlere ulaşması için vakıflar devreye girer. Sundukları hizmetler dahilinde ihtiyaç sahiplerine ulaşarak hizmet sunarlar. Vakıflardan biri LÖSEV ‘dir.

LÖSEV ülkemizde önemli işler başaran vakıflarından biridir. Aldığı destekler sayesinde bir çok insana ulaşmıştır. İhtiyaç sahiplerine ulaşarak onlara tedavileri yardımcı olması toplumsal olarak örnek davranıştır.

Lösemili Çocuklar Sağlık ve Eğitim Vakfı (LÖSEV) 1998 yılından itibaren faaliyetlerini sürdürmekte. Kanser hastası olan çocuklara, gençlere, yetişkinlere yardım eli uzatmaktadır. Gönül veren çalışanları ile beraber bir umut ışığı olmaktadır. Hastalığa yakalanan kişilerin maddi ve manevi olarak yanında olmaktadır. Moralini dinç tutarak, kurtulmaları için azimle mücadele verirler. LÖSEV, bir çok hastalıkla mücadele eden vakıftır. Hastalıklardan kurtulan binlerce kişinin kahramanı olmuştur LÖSEV. Türkiye’nin dört bir yanında desteğe ihtiyacı olan çocuklara ve ailelere ücretsiz hizmet vermektedir. Kar amacı gitmeden kamu yararına alışan kurumların başında gelmektedir. Çalışmaları sayesinde umudunu kaybetmiş insanların umudu haline gelerek yaşam sunmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu