Teknoloji

Modem Şifresini Öğrenme

TTNET modem şifrenizi kaybettiyseniz bir kaç kolay yöntemle bulmanız mümkün. Evinize interneti yeni almış olabilirsiniz ilk kurulumda modem şifresi ile ilgili bilgi kitapçıkta yer almaktadır. Modem paneline girmeye çalıştığınız zaman herhangi bir bilginin olmadığını göreceksiniz. Modem bilginizi öğrenmek için yapmanız gereken giriş sayfasına girerek sizlere vereceğimiz şifreleri girmeniz olacaktır. Sizden herhangi bir kullanıcı adı istemez istediği takdirde o kısma yazacağınız admin olacaktır.

192.168.1.1
Kullanıcı: admin
Şifre: ttnet

Diğer;

192.168.1.1
Kullanıcı: admin
Şifre: 1234

Diğer;

192.168.1.1
Kullanıcı: admin
Şifre: admin

192.168.2.1 olarak modenize erişimi sağlamanızda gerekebilir. Bunlar uyum sağlamıyorsa ilk başta şifre kısmını boş bırakarak giriş yapmayı deneyiniz. Şifrelemeler bu şekilde ayarlanıp modem ayarlanızı yapabilirsiniz. Modem bilgileri doğrultusunda internete bağlanabilir sorunsuz bir şekilde kullanım sağlamaktadır.

Ayarlamalar yapılacaksa eğer modem markanızın müşteri hizmetlerini arayarak size yardım etmesini isteyebilirsiniz. Kurulumlar en fazla 10 dakika boyunca devam edip sorunları aşmanıza yardımcı olur. Modem şifrenizi düzenlemek için gerekli ayarlamaları yapınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu