Teknoloji

Morpa Kampüs Üyelik İptal

Morpa Kampüs Üyelik İptal Etme, Morpa Kampüs Üyelik Nasıl İptal Edilir, Morpa Kampüs Para İadesi

Türkiye’nin ilk sanal eğitim sitesi olmayı başaran Morpa Kampüs onbinlerce kişi tarafından terich ediliyor. MEB müfredatına uygun olarak derslerin anlatımı ve yeni konuların uzman ekipler tarafından güncellenip daha detaylı olarak anlatılması onu kendi alanında lider konuma yükseltmiştir.

Morpa Kampüs yıllık ücreti 58.80 TL olmaktadır. Yıl boyunca kaçırdığınız dersleri veya eksik olduğunuz konuları tamamlamanızda yardımcı olacaktır.

Deneme sürecini bitirdikten sonra ücretli üye olduysanız. O zaman bir hafta içersinde sözleşmenizi iptal etme hakkınız bulunmaktadır. Morpa Kampüs çağrı merkezine e-pasta, faks ile ulaşmanız durumu bildirdiğiniz takdirde belirttiğiniz banka hesabına ücretiniz iade edilmektedir.

35 Yorumlar

  1. üyeliğimin iptalini istiyorum her hangi bir ücreti kabul etmem bilgilerinize arz ederim

  2. Üyeligimin iptalini istiyorum iptal edin para gelirse kabul etmem haberiniz olsun.

  3. Ben morpa kampüsü mü iptal etmek istiyorum bir haftayı geçti iptal edin nasıl sormadan böyle bir şey yapmayın tavsiye etmiyorum lütfen üyeliğimi silin

  4. Arkadaşlar üyelik iptal edilmiyor. şöyle ki 444 9495 hattı morpa kampus hattı.onlar size bilgi veriyor ucretlen mesai için sizden onay istiyorlarmış yani kaygilan maya gerek yok…

  5. sormadan nasıl yenilemeye kalkıyorsunuz ben morpa kampüsü iptal ettirmek istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu