Sağlık

Ne Zaman Çocuğum Olacak Astroloji

Kadının üretkenlik potansiyeli doğurduğu çocuk sayısı ile ölçülemez. Astroloji bununla ilgilidir.Zira bazı kadınlar hamile kalıp çocuk sahibi olmak yerine yaratıcı enerjilerini ve zamanlarını belli bir konuya yönelterek ortaya koydukları çalışmaları benimserler.

İstediği halde çocuk sahibi olamayan anne adayları da vardır. Psikoloji ve ruhsal, duygusal olarak bu kişiyi hassas bir konuma getirebilir.

Astrolojide kadın doğurganlığı muhabbetinde 5. ev, bu evin yönetici gezegeni ve bu evde konuşlanmış gezegenleri inceleyerek yorum yapılır. Misal 5. evde balık burcu bulunuyorsa ve balığın yöneticisi Jüpiter yükseldiği yengeç burcunda yer alıyorsa anne adayının hamile kalmakta sıkıntı yaşamayacağı, kolay bir doğum gerçekleştirebileceği, doğuracağı çocuklardan yana şanslı olabileceği ön görülebilir. Eğer 5. evde yengeç burcu bulunuyorsa ve burada Satürn bulunuyorsa, anne adayı çocuk sahibi olmakta hevesli olmayabilir.

Satürn ‘ün 5. evdeki geç çocuk sahibi olma durumu, az çocuk sayısı, hamilelik sıkıntıları yorumlanır. Mars 5. evde çocuklarla yarışa, Satürn çocuğu yükümlülük olarak hissedilmeye, Plüton kürtaja, Uranüs plansız hamileliğe, ay ve Merkür bir değil birçok çocuğa, Venüs ve Jüpiter çocuk konusunda şanslı olmaya işaret eder, belirtir.

5. evde verimli kabul edilen burçlar; boğa, yengeç, terazi, akrep, yay, kova özellikle de balık.

Dünyaya bir çocuk getirme isteği, düşüncesi, planları müthiş bir fedakârlık gerektirir. Anne çocuğun koruyucusudur. Karşılık beklemeden sever, cömerttir. Çocuğun ihtiyacını kendisi yerine koyması tam olarak Neptün etkisidir. Transit Neptün özellikle köşe evlerden kişinin güneşine açı yapıyorsa anne olma ihtimalini destekler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu