Teknoloji

Skype de Gönderilen Mesaj Nasıl Silinir

Skype kullanıcıysanız bazı gizli özelliklerini bilmeniz gerektiğini düşünüyoruz. Aralarında bir tanesi var kullandığınız zaman çok işinize yaradığını gibi yardımcı da olacaktır. Skype de karşı tarafa gönderdiğiniz mesajları isterseniz silebileceğinizdir. Yanlışlıkla birisine bir mesaj gönderdiyseniz eğer bu sayede silebilir ondan kurtulmanız mümkün olmaktadır. Konuşmalarınızın başkasının eline geçmesini önlemek istiyorsanız eğer yine silme işlemi yaparak engel koymanız mümkün olur.

Skype de karşı tarafa giden mesajlarımızı silmek istersek yazının üstüne gelerek Shift + Sağ Tık yaparak çıkan yerde mesajı silin yapabiliriz. Ya da bazılarında sağ tıklamak yeterli oluyor o zaman mesajı sil seçeneğine tıklayınca silinir.

Akıllı telefonlarında Skype kullananlar silmek için yazının üstüne basık tutarak Mesajı Sil seçeneğini seçmeniz mümkündür. Bu sayede seçimler yapılması sayesinde gönderdiğiniz mesajları silmiş olacaksınız.

Gerekli durumlar mesajları silerek onlardan kurtulmanız mümkün olur. Skype mesajlarını silmeniz durumunda tekrar kaydı olmadığından dolayı karşı tarafta görmeyecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu