Okul

Tek Kanatla Kuş Uçmaz Kompozisyon

Tek kanalı bir kuş misalidir insanlarda. Yalnız hareket ettikleri zaman yol alamazlar ancak birlikte olup hareket ettiklerinde uzak mesafelere ulaşırlar. İnsanların ulaşacağı yerler büyüktür. Başarılar elde etmek içinde birlik olmaları gerekir. Yardımlaşma ve dayanışma her şeyin çözümüdür.

Taşınacak onlarca kilo ağırlığındaki eşyaları tek başına kaldıramayan insan, birlikte kaldırır. Bir kişinin zorlandığını bir çok kişi kolaylıkla yaparak yerine getirebilir. İş yapma kararı vermiş üç dört kişi istediklerini yerine getirebilirler. Herkes bir işin ucundan tutarak zahmetsiz şekilde kaldırabilir. Başarılı olmanın birlikte hareket etmenin olduğudur. Ekip ile yapılan işler daha kolayca başarıya ulaşarak insanları mutlu eder. Zorluklar karşısında en iyi şekilde direnirler. İşler düzenli şekilde yapılırsa sistem işlemeye devam ederek sonuca ulaşılır.

Herkes işin bir yönünü ele alarak hareket eder, sorunların çözümü kolay olur. İstenilen sonuçlara ulaşmak zorlu değildir, olduğundan çok daha kolaydır. Tek kanatla kuş uçamaz sözünde insanlar birbirlerini tamamlar eksiklerini gidererek düzenin devamı sağlanır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu