Teknoloji

Ttnet Tılgın Modem Ayarları

Ttnet Tılgın Modem giriş şifresi, Ttnet Tılgın Modem ayarları resimli, Ttnet fiber internet modem ayarları

Ttnet fiber alt yapısı ülkemizin dört bir yanına yayılmaya başladı. Bölgelerde fiber internete üye olanlara verilen ultra hızlı Tılgın modeminin ayarlarının nasıl yapılacağını anlatacaz.

Bilgisayarınızın ve modeminizin kabloları bağlı olduğuna emin olunuz. İnternet tarayıcınızdan 192.168.1.1 adresinizi yazarak modem ayarları kısmına giriş yapacaz. Kullanıcı adınızı ve şifrenizi daha önce değiştirmediyseniz iki kutucuğada admin yazarak giriş yapabilirsiniz.

İlk modeminizi aldığınızda kullanıcı adı ve şifresi aşağıdaki gibi olacaktır.
Kullanıcı adı: admin
Şifresi: admin

Açılacak sayfada birinci adım olarak AYAR kısmına tıklayınız.

Yeni açılacak sayfada WAN Ayarları‘nın altında bulunan Bağlantılar‘a tıklayın.

Bağlantılar kısmından itibaren resimde olduğu gibi ayarlarınızı yapabilirsiniz. Yapılan ayarlarda dikkatli olmalısınız eğer sorunu çözemiyorsanız o zaman TTNET müşteri hizmetlerini arayarak teknik desteği telefondan alırsınız. Yine sorun çözülmediyse eğer haftalık olarak ilçelere gelen yetkili servisler size uğrayarak gerekli fiber internet ayarlarınızı yapabilirler.

tılgın modem ayarı
tılgın modem ayarı
tılgın modem ayarı
tılgın modem ayarı
tılgın modem ayarı
tılgın modem ayarı
tılgın modem ayarı
tılgın modem ayarı
tılgın modem ayarı
tılgın modem ayarı
tılgın modem ayarı
tılgın modem ayarı

Bir Yorum

  1. Evime ttnet ve turk telekomdan internet taktirdim 05 12 2015 tarihinde fakat TİLGİN HG1332 modelli modem mutfaktan hic cekmiyo modemin oldugu yan odadanda iki cubuk cekiyo aldığım modemin kutusunun üzerinde arızalı enerji almıyor yazısı var ustu karalanmış muhtemelen arızası yapılıp bana geldi bu durumdan hiç memnun kalmadığımı belirtmek isterim konu ile ilgili bana geri dönülmesini aksi takdirde yasal işlemlere basvuracağımı bilgilerinize sunarım

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu