Teknoloji

Viber Nasıl Kullanılır

Whatsapp, Tango gibi uygulamalara benzer yapıya sahiptir. Akıllı telefonlar için geliştirilmiştir. Oldukça kullanışlı olduğu gibi pratiktir. Herkesin bedava konuşmasını sağlayan uygulama. Tek ihtiyacınız olan akıllı bir telefon ve internet paketi olacaktır. Telefonlarınıza Play Store’den indirebileceğiniz uygulama sonra kayıt işlemlerini yapmanız gerekecektir. Size gelecek olan 4 haneli kodu girdiğiniz zaman onaylanmış olacaktır. Telefonunuzdan kullanmak istediğinizi belirtirsiniz ve kaydolursunuz. Kullanmak için fazladan bir şey yapmanıza gerek yok rehberinize erişerek eğer kullanan varsa onları gösterecektir.

Listenizde olan kişiler ile viber üzerinden resim, video, dosya, ses, mesajlaşma ve konuşma yapmak tamamen ücretsizdir. Sizden istenilen sadece internet paketiniz olsun erişim sağlamanızdır. Bugün 500 milyondan fazla indirilen viber çağının en gelişmiş ücretsiz uygulaması olduğu söylenebilir. Yurtdışında tanıdıklarınız mı var o zaman tek yapmanız gereken karşılıklı viber yüklemenizdir.

Kullanımı ve görünümü oldukça sadedir. Rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Menü görünümü oldukça rahat olduğundan dolayı herhangi bir sıkıntı çekmezsiniz. Kullanıcının rahatlığı düşünmüş internet ağına sahip uygulamadır. Operatörlere para ödemek istemiyorsanız o zaman bedava görüşmenin keyfini çıkartın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu