Teknoloji

ADSL Kullanıcı Adı ve Şifresini Nasıl Öğrenebilirim

ADSL kullanıyorsanız eğer modeminize reset attıktan sonra tekrar kurulum için şifreye ihtiyacınız olacaktır. Ttnet adsl kullanıcı adı ve şifreniz olmadan kullanmanız mümkün olmamaktadır. Veri transferi için mutlaka gerekli olan değerler bilinmelidir.

Modem ayarlarınıza daha önceden girerek yedeklemelerinizi yapabilirsiniz. İleride ihtiyacınız olmasına yönelik reset attıktan sonra adsl giriş şifreleriniz aşağıda verdiklerimiz olabilir.

Admin admin
Admin ttnet

Sadece kullanıcı adı kısmına admin yazmakta yeterli olabilir.

ADSL hesabınıza giriş yapmanız ile birlikte abonelik bilgilerinizi girmeniz gerekecektir. Bunu almak için ttnet müşteri hizmetlerini arayarak telefona mesaj olarak gelmesini isteyebilirsiniz. Ayarlar geldikten sonra kurulum adımları şöyle;

Modem ayarları kısmında 12345@ttnet benzer kullanıcı adınız ve şifreniz olacaktır. Bunu bazen kaybedebilirsiniz kurulum aşamasında müşteri hizmetlerini aramanız size gerekli olan şifreyi ve izleyeceğiniz yol hakkında bilgi vereceklerdir.

Hızlı kurulum kısmından gerekli ayarları yaptıktan sonra kaydet diyerek internetinizi artık aktif şekilde kullanmanıza olanak sağlayacaktır. İnternetiniz aktif olmuş olup kullanıma hazır hale gelebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu