Okul

Ağaç Sevgisi Kompozisyon Kısa

Doğayı sevenler ağaçları sevmiş olur her insanın sahip olması gereken duygulardan birisidir. Ağaçlar korunarak bizlere sundukları değerlere sahip çıkılması gereklidir. Teknoloji ile birlikte ağaçlara olan ihtiyaç arttığından dolayı her geçen gün azalır önlemek için ağaç sevgisine sahip olunması gerekir.

Ağaçlar canlı oldukları gibi insanların dostlarıdır. Sahip olduklarımız bir çok ihtiyacı kendileri tarafından karşılanır. Doğa korunmalı fazla zarar vermenin karşılığında bize felaketler ile karşılık vermektedir. Sanayi alanında kullanılacak olan ağaçlara endüstriyel ağaçlar dikilerek kullanımı olmalıdır. İçlerinde olduğumuz zaman huzur bularak kafamızın rahatladığını hissederiz vücudumuzdaki negatif enerjileri alır.

Doğa eşsiz bir tablo gibidir dokunulduğu zaman mükemmellikleri bozulur. Koruyup sahip çıkarak bizlere sunduklarından faydalanabiliriz. Ağaçların faydaları ve bizlere karşı sağlayacaklarına yönelik bilinçlenmeliyiz. Ağacı olmayan bir ülke çöle olmaya ihtiyaçtır. Sahip çıkılan ağaçlar bir geleceğe ev sahipliği yapar.

ağaç sevgisi
ağaç sevgisi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu