Okul

Anne Sevgisi İle İlgili Kompozisyon

Annelerimiz bizler için en değerli varlıklardır. Bizi dünyaya getiren her türlü fedakarlıkta bulunan kutsal annelerimizdir. Her insan annesinin merhametli ve sevgi dolu kollarında büyüyerek sevmeyi, değer vermeyi, merhameti öğrenir. Annesini küçük yaşlarda kaybeden insanlar en büyük acıyı yaşamışlardır. Hayatları boyunca alacakları en büyük destek annesinden olacağındandır.

Annelerimiz her zaman yanımızda olup başarılarımızda büyük katkıları vardır. Anne sevgisi dünyanın en kutsal sevgilerindendir. Azalmadığı gibi bitmek bilmeyen her zaman koruyucu ve fedakarlığa hazır annelerimiz olur. Bizim yaşamımız için hayat vermektedir. Hastalandığımız zaman başımızın ucunda bulunurlar. Üzüldüğümüzde bizim kadar kendileri de üzülendir. Kendimizin en büyük destekçisi ve yol göstericisi olan annelerimiz olacaktır.

Anneler gününü sadece tek bir gün değil her zaman kutlamalıyız. Onların bizim için yaptıklarını hiçte küçümsememeliyiz. Bize yol gösteren yardımcı olan annelerimiz merhametleri taşır. Saygı gösterilmeye layık oldukları gibi onların bir dediklerini iki etmemeliyiz. Yaşlandıkları zaman en büyük desteği göstererek yavrularının onlara sahip çıktıklarını hissettirmemiz gerekir. Vefasızlık yapılmayacak tek insandır annelerimiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu