Teknoloji

Apple Randevu Nasıl Alınır

Teknoloji meraklılarının gözdeleri arasında yer alan Apple ürünleri, son günlerde yıldızı parlayan ürünler arasındadır. Apple ürünlerde sorun yaşandığı zaman, Apple Store’a başvurulmaktadır. Teknoloji harikası olan elektronik cihazlar, günümüzde kullanıcılar tarafından büyük bir titizlikle kullanılmaktadır. Buna rağmen bazı talihsizlikler sonucu Apple cihazlarda sorunlar çıkabiliyor. Her an teknik servis randevusu almanın kolay olmadığı, kullanıcıların bilmesi gereken noktaların başında gelmektedir.

Normal şartlar altında buradaki linke tıklayarak Apple’dan randevu alıp, randevu saatinde Apple’da bulunmanız yeterli. Apple Store’dan randevu almanız için sıranın dolu olmaması gerekmektedir. O yüzden geç saatlerde uygun randevuyu alabilirsiniz.

Gece 12’den Sonra Deneyin

Randevu alınırken şans arttıran bazı ipuçları bulunmaktadır. Yoğun talep nedeni ile Apple Store’da randevu almak zor bir süreçtir. Bu nedenle yoğunluğun az olduğu saatler tercih edilmelidir. Özellikle gece 12’den sonra randevu ihtimali artmaktadır. Randevu almak o kadar zor bir süreç ki; işi ticarete dökenler dahi bulunmaktadır. Acelesi olan kullanıcılar, randevusunu satanlara başvurabilir. İşi ticarete dökenlerin yanı sıra randevuyu mecburiyetten devredenler de bulunmaktadır.

Apple randevusu almak için denenecek yollardan bir diğeri de farklı bilgisayarlardan eş zamanlı giriş yapmaktır. Hatta imkan bulunuyorsa farklı konumlardan ve farklı bilgisayarlardan deneme yapılması randevu alma şansını arttırmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu