Teknoloji

Türk Telekom Faturalıdan Faturasız Hatta Geçiş

Avea kullanıcısıysanız eğer faturalı hatta daha önceden geçiş yapmış olabilirsiniz. Faturalının tarife ve paketlerini beğenmiyorsanız size uygun olanlar faturasız hatlardaysa eğer o zaman geçiş yapabilirsiniz. Geçiş yapmanız sayesinde faturasız hat tarifelerinden doyasıya faydalanabilirsiniz. Bugünlerde kullandığım Prime Maksi tarifesinden sonra uygunluğunu kontrol edince alternatif seçenekleri değerlendirdim. Sonuçta kullandığım yerlere göre daha tasarruflusu faturasız olduğu fark ettim.

Avea faturasız hatta geçmek için ilk önce müşteri hizmetlerini aramanız gerekmektedir. Kendilerine faturasız hatta geçmek istediğiniz zaman size hat sahibi olup olmadığınız için sorular yönlendirecekler. Babanızın adının ilk iki hanesi, annenizin evlenmeden önceki kızlık soyadı ve doğum tarihinizi doğruladıktan sonra yetkiye ulaşmış olacaksınız. İsteğiniz doğrultusunda çeşitli işlemler yapabildiğinizden dolayı artık faturasız hatta tekrardan geçiş yapabilirsiniz.

Faturasız hatta geçiş yaptığınız zaman içinde bulunduğunuz dönemin faturasını + 20 TL geçiş ücreti + o yılın sonuna kadar telsiz ücreti alınmaktadır. Geçişten sonra 20 TL size bonus olarak gelecektir TL olarak yüklenmeyecek konuşma, mesajlaşma ve internete girebileceksiniz. O yıl boyunca telsiz ücreti peşin alındığından dolayı ödemeyeceksiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu