Okul

En Verimli Yağmur Alın Teridir İle İlgili Kompozisyon

Hayata hazır olduğumuz günden itibaren yaşamımızı çalışarak geçiririz. Hayırlısı olanların en iyisi olduğu aşikardır. İnsanlar kazanç elde etmek için çeşitli yollara başvurabilir, hayırlı oldukları söylenmez ama daha iyi yaşadıkları görülür. Dünyanın fani bir yaşamın evi olduğunu asla unutmamamız gerekiyor. Rabbimiz bizim için en hayırlısını düşünen olandır.

Yaşamımızda başarıya ulaşmak adına çabalarız. Kolay elde edilen başarının değeri bilinmediği gibi kaybetmesi çok daha kolay olur. Güzel bir yaşamın getirdikleri insanların yükselmesindeki en büyük etkendir. Kazançlarımız her zaman doğru yoldan olmalıdır. Yoktan elde edilenler bize hayır değil bela getirerek daha kötü duruma düşmemize neden olur. Bir şeyler kazanacaksak eğer emek vermeli, gerektiğinde mücadele ederek bu yolda kendimizi desteklemeliyiz.

En güzel kazanılan kazanç alın teri olmaktadır. Başka türü kazançlarınız hayır getirmediği gibi değeri kolay anlaşılmaz. Sahip olduklarımızın değerini bilerek doğru şekilde kullanmalıyız. İsraf etmekten kaçınarak alın terimizin değerini bilip benimsememiz gerekmektedir. Her sahip olduğumuz zaman bile gelecek ve kazanç sağlayacak durumlardan olacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu