Okul

Ev İle İlgili Kompozisyon

Ev içinde yaşadığımız, yaşamımızı ailemizle birlikte sürdüğümüz duvarlardan ibaret değildir. Herkesin özel anlarını yaşadığın, ailenin birbirlerine karşı bağlı kaldığı yuvadır. Doğduğu büyüdüğü karnını doyurduğu topraklardır. Dışarı da olduğumuzda “oh be ev gibisi yok” dediğimiz gibi cennettir.

Gelişen dünyanın içinde kendimize bir yer buluruz. Yaşamımızı sürdürür, kendimizi huzurlu hissettiğimiz yer olmaktadır. Kendimizi tüm kötülüklerden koruduğumuzu hissettiğimiz yerler vardır. En güzel yer ise evimiz olmaktadır. Ev demek sevgi, özveri, sevgi, aile olmaktadır. En güzel duyguların paylaşıldığı güzel yerlerdir. Mutlulukla yaşadığımız evimizin benzeri hiçbir yerde olmamakta. İçinde olan insanlara karşı sevgimiz pahabiçilmezdir. Anne, baba ve çocukların bir araya getirdiği aile olmaktadır. Akşamları huzurla uyuduğumuz kendimizin güvenli alanıdır.

Mutluluk ve güzellikler bir arada olur. Ailemiz ile beraber geçirdiğimiz o güzel vakitler bize huzur verir ve gelecek sağlar. Kendimizi huzurlu hissettiğimiz bir dünya olmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu