Teknoloji

Facebook Login Türkçe Giriş

Facebook hesabınıza nasıl giriş yapabilirsiniz bu konuda bilgi vereceğiz.

Facebook’un Tarihi
İnsanların birbiri ile iletişim kurmaları resim, video, yazı paylaşımında bulunabilecekleri sosyal paylaşım sitelerinden birisidir. Kurucusu Mark Zuckerberg olmaktadır Harvard Üniversite’si öğrencilerinden birisiydi okulun öğrencileri için siteyi açma kararı alır ve kızların resimleri eklemektir. Kısa zaman içersinde bütün okul ardından dilden dile yayılması ile birlikte milyonlarca üyeye sahip olmuştur. Reklam gelirleri alması ile birlikte büyümeside çok hızlandı. Kısa sürede tüm dünyaya yayılarak milyarlarca kullanıcıya sahip olmuştur.

Facebook hesabınıza giriş yapmak için öncelikle buraya tıklayınız. Açılacak sayfada kullanıcı adı ve şifre kısımları daha önce sahip olduğunuz bilgiler ile doldurunuz.

Facebook Hangi Amaçla Kullanılıyor?

Facebook okul ve çocukluk arkadaşlarınızı bulmanıza yardımcı olacakları ile ülkemizde yayılmıştır. Küçükken gittiğiniz okullarda okuyan diğer arkadaşlarınızı bulup onlarla iletişime geçmenize yarar sağlamakta. Günümüzde bu amaç dahada farklılaşarak erkek veya kız arkadaş bulunması için kullanılmaya başlamıştır. Kullanım sırasında bazı insanlar art niyetli olup sizin adınıza hesaplar açarak kötü amaçları için kullanmalarıda bir gerçektir. İnternet dünyasında daha dikkatli olup özel resimlerimizi hiç bir zaman yüklememenizi öneririz.

Bir Yorum

  1. Facem calındi lutfen yardim edin gereken bilgilerimi veriyim kurtarin ben alamiyorum. Osman eroglu dogum tarihim 05/11/1988 fransada yasiyorum reyo kebab salonu isletiyorum galatasaray takimini tutuyorum almak icin . Bu bilgiler umarim yeterli olur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu