Okul

Gelecekten Beklentileriniz Nelerdir Kompozisyon

Herkesin bir gelecek hayali vardır. Hayaller bizi ulaşacağımız yere götürür. İstediğimiz noktaya ulaşmak için çalışmak, çabalamak, azmetmek gerekir. Sabırlı insanların ulaşacağı noktaların olacağı gerçektir.

Güzel bir meslek sahibi olmak güzel geleceğe eşittir. Ailemize, çevremize, sevdiklerimize destek olmamızda yardımcı olur. Güzel meslek sahibi olmak için okulumuzu bitirip iş hayatına atılmalıyız. Çalışmalarımız sonucunda başarıya yakın sonuca ulaşabiliriz. Çalışıp hedefimizi gerçekleştirmek istiyorsak emek vermekten kaçmamalıyız. Verilen emeklerin karşılığını mutlaka alacağız, iş hayatında başarı beraberinde terfi yükselişi getirir. Herkesin en başlıca hedefi sevdiği işi yapmak iyi para kazanmaktan geçmektedir.

Başarıya ulaşıp güzel mesleğin yanında evlenmek, çocuk sahibi olmak, birbirlerine yardımcı olmaktır. Tıpkı anne ve babamızın yaptığı gibi güzel bir aile kurmaktır. Kendi çocuklarımı en iyi şekilde büyütmektir. Bizim yaptığımız hataları yapmaktan öteye geçmesine yardımcı olmaktan geçmektedir. Kendi geleceğimizi kendimiz var ederiz, o yüzden yapacaklarımız kendimize olur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu