Sorular Cevaplar

Kan Grubumu İnternetten Nasıl Öğrenebilirim

İnternetten Kan Grubunu Nasıl Öğrenirim, İnternetten Kan Grubu Öğrenilir mi

İnternet ile henüz yeni tanışan Melis aldı ziyaretçimizin bize mail yoluyla iletişime geçerek sorduğu sorulardan olmuştur. Bugün itibari ile yönelttiği soruyu hızlı şekilde cevaplandırarak kendisine bilgi verici metin hazırlama kararı aldık. Kan grubunuzun internetten öğrenilmesi diğer kişilere de örnek olmalıdır. Çeşitli soru cevap testleri yapılarak asla öğrenilmez. Bu tür yalan şeylerden uzak durunuz asla etkilenmeyiniz. Yalan bilgilere inanmanız durumunda kan ihtiyacınız olduğu zaman kan bilginiz istenildiği vakit yanlış kan verilmesi durumunda zehirlenme olup hayatınızı kaybedebilirsiniz.

Kan grubunuzu öğrenmek için size en yakın sağlık kuruluşuna gitmeniz gerekmektedir. Bunlar hastane, sağlık ocakları, kan merkezleri, Kızılay gibi yerler olabilir sizden alacakları kan doğrultusunda 10 15 dakika içersinde kan sonucunuz çıkacaktır.

Bilinçli internet kullanıcısı olarak verilen bilgilere inanmamanız gerektiğini belirtmek isteriz. Yanlış kan verilmesi gibi ihtimal hayatınızdan olmanıza sebep olabilir. Dikkat ettiğiniz sürece kanınızın zehirlenmesinin önüne geçmiş olursunuz.

18 Yorumlar

  1. kan vermeden kan grubunuzu internet aracılığı ile öğrenmeniz mümkünmüdür ?

  2. tamam anladık da biz de biliyok yani sağlık ocağından hasteneden vb. yerlerden öğrenebiliriz. ama bizim sorduğumuz soru internettenn kan grubumuzu nasıl öğreniriz

  3. Kan grubunu is saatleri disinda maalesef ogrenemezsiniz.Acil bir durum olsa dahi ogrenemezsiniz yani.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu