Sağlık

Karbonatlı Su Nasıl Hazırlanır

Zayıflama yöntemlerinden birisi karbonatlı su kürü olup bugünlerde bayanların büyük bir ilgisi olduğunu görüyoruz. Evde rahat bir şekilde hazırlayacakları kür ile 15 kg için 1 kg karbonatlı su tüketmeleri gerekecektir. Sağlık programlarında karbonatlı sulara defalarca kez değinilmiş olup insanlık için ne kadar faydalı olduğu gösterilmiştir. Metabolizmamızın hızlanmasını sağladığı gibi yağların erimesine yardımcı olup vücuttan atılmasını sağlar. Hızlı bir şekilde zayıflamamıza yardımcıdır. Karbonat mineral karışımı ile birlikte bizlere doğal zayıflama imkanı sağlıyor.

Karbonat Suyu Kürü Nasıl Hazırlanır
Sabahları aç karnına içeceğiniz karbonatlı su sayesinde vücudunuz yediklerinizi yağ oluşumunu engellediği gibi sizi formda tutacaktır. Karın şişkinliği bunlara sebep olup karbonatlı su sayesinde ödemlerinizin atılmasını sağlarsınız. 1 ayda hiç bir şey yapmadan 5-7 kilo vermeniz mümkündür.

1,5 litre suyun içine 1 tatlı kaşığı karbonat ilave ederek eriyene kadar karıştırınız. Günlük olarak tüketmeniz gereken miktar ise 4 litre karbonatlı su olduğu gösteriliyor. En az 3 litre karbonatlı su tüketilebilir. Yemekten yarım saat önce mutlaka karbonatlı suyunuzu içiniz vücudunuzu temizleyeceği gibi mide sağlığınızı da korumuş olursunuz.

karbonatlı su

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu