Sorular Cevaplar

Kuantum Düşünce Tekniği Nedir? Nasıl Uygulanır?

Kuantum düşüncesini öğrenmek için ilk olarak kişiler kitapları okuyacaklardır. Nasıl bir şey olduğu konusunda ufak bir bilgi sahibimiz olacaktır. Örneğin Çanakkale hakkında kitaplardan bilgi alabiliriz ama oraya giderek daha detaylı bir bilgi alma imkanımız olmaktadır. Kuantum düşünce tekniğini öğrenmek için birebir yada grup olarak bunun uygulanması gerekmektedir. Odaklı düşünce biçimi olması hücresel olarak etki yaratarak bilinç altımızın yanı sıra etrafımızdaki elektromanyetik alanı ve bizi etkilemektedir. Bu şekilde düşüncelere kuantum düşünce tekniği denir.

Geleceğimizde olmasını istediklerimizi, kendimizde görmek istediğimiz özellikler hakkında hayaller, sesler, duygular gibi düşünce biçimlerinin ön plana çıkmasını sağlamaktadır. Bilinçaltımızda bizi etkileyecek olan zincirleme reaksiyon sonucunda bunları gerçekmiş gibi görmemizi sağlamaktadır. Adeta kendimizi farklı bir yaşamın içinde buluruz.

Oysa kuantum düşüncesinde derin düzey, atom altı alanlarda etkili olarak düşünce biçimi görülür. Özel bir düşünce biçimi ile sözel ve resimsel oluşumlar gösterir. Kişi enerji birliği içinde olarak sınırlarını aşabilir.

Ne düşünürsek onu olacağımızı düşüncesini bilinçaltımıza anlatmalıyız. Kafamızdaki kalıplarımızı değiştirmek kolay olmamaktadır. Bilinç altımız geliştirilmeli, tutucu bir yapı dışına çıkartmadan önce kabullenmeliyizdir. Aksi takdirde hevesle başladığımız değişimlerle ilerleme sağlamadan yetinmek zorunda kalabiliriz. Örneğin uzun zamandır fazla kilolarımızdan kurtulmak isteyebiliriz ama bunu sağlayamayabiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu