Okul

Küresel Isınma İle İlgili Kompozisyon

Dünyamız ne kadar daha bize ev sahipliği yapabilecek. Soru işaretleri hayatımızdan hiç çıkmayacak şekilde sona daha da yaklaşıyoruz. Sahip olduğumuz dünya her ne kadar kendisini bir düzende devam ettirse dahi bir noktadan sonra yok olmaya mahkumdur. Yaşamlarından parçaların kopması, dünyamızın sonuna doğru ilerleyişini göstermektedir.

Çevremize karşı duyarsız kalmamız durumunda geleceğimizde sorunlarla karşılaşmamız kaçınılmaz olur. Her geçen gün küresel ısınmanın tehlikesi daha da çok etkin göstermektedir. Kullandığımız çeşitli malzemeler dahi doğamıza zarar vererek yok olmasına neden olur. Çevremize sahip çıkarak doğamızı korumak için bunlar gerekli görülmüştür. İnsanlar yaşamlarını devam ettirebilmek için küresel ısınmaya yönelik tedbirler almalıdır. Atmosfere yayılan gazlar zararlı olduğu gibi dünyamızı koruyucu görevini üstlenen katman zarar görür. Dünyamızın savunması zarar görmeye başlayarak zararlı güneş ışınları artık dünyamızda doğrudan gelir.

Küresel ısınma tehlikeli sorunlar beraberinde getirir. Dünyamızın en önemli katmanını oluşturan atmosferin zarar görmemesi için bilinçli şekilde hareket edilmelidir. Biz çevremize sahip çıktığımız sürece atmosferin zararlarında da korunuruz. Çevremize ve doğamıza sahip çıkmak küresel ısınmanın önüne geçerek olur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu