Sorular Cevaplar

Legend of Legends Nasıl Oynanır

Online oyunlar arasında eğlenceli bulduklarımızdandır. Dünya çapınca turnuvalarla birlikte mücadeleler yapılarak bir çok kişi ile aynı anda oynayabilirsiniz. Kendinize yeni bir oyun arıyorsanız size önerebileceğimiz LoL olacaktır. Oynaması zor olmadığı gibi kısa sürede oyunun mantığını çözebilirsiniz. Zorlanmanın hiç manası yok bir günde oyunun içini çözerek karakterleri kontrol etmek ise birkaç ayınızı alabilir. Oyun tamamen oyuncu becerisine bağlı olarak profesyonel oyuncular için çok daha zor hal alabiliyor. Zorlanacağınız ama hırslanıp en kısa sürede öğrenebileceğiniz oyunlardandır. Amansız mücadeleler karşısında karakterinizin gücünü kontrol ederek hareketinizi devam ettirebilirsiniz.

İlk önce kendinize bir üyelik alınız. Sonra oyuna giriniz ve karşınıza çıkan kısmında karşılaşmalar yaparak oyuna başlayabilirsiniz. Size her hafta ücretsiz olarak karakterler sunacaktır. Bunları öğrenmeniz ve tanımanız için o yüzden karakter sıkıntınız olmayacaktır. Oyuna başladıktan sonra sizin karakterinizin özel güçlerini kontrol etmek için Q, W, E, R kullanmış olacaksınız. Çantanız olacak onun içindeki kullanılabilir malzemeler içinde 1, 2, 3, 4… diyerek kullanmanız gerekir. Burada malzemeleri kullanırken sadece kullanılabilir bunlar can ve mana potları, diğer eşyalar bölge açma gibidir. Oyun oynarken sol alt tarafta altın birikir bu sayede kendinize eşya almak için P tıklayarak açılan sayfada gerekli olan ihtiyaçlarınızı kendi kalenizde alabilirsiniz. İhtiyaçlarınız giderdiğiniz. Canavarları öldürdükçe seviyeniz yükseldiği gibi altın toplayarak daha güçlü bir karakter oluşturabilirsiniz.

Karşı rakibin karakterleri ile savaşa girecekseniz o zaman mantık hesaplaması yaparak durumu değerlendirin. Tek kişi 2 veya 3 kişiye karşı başarılı olmadığı zamanlar oluyor o yüzden kaçabilirsiniz. Arkadaşlarınız ile takım işi yaptığınız zaman karşı canavarları öldürmeniz daha kolay olur.

Mümkün olduğunca az ölmeye çalışınız yoksa siz öldükçe karşı taraf çok hızlı seviye yükselterek sizden çok daha güçlü olabilir. Bunun için tek başınıza asla saldırmayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu