Teknoloji

Skype Şifremi Unuttum Nasıl Değiştirebilirim

Skype internet üzerinden yazılı, sesli, görüntülü görüşme, dosya paylaşımı ve konferans imkanı sağlamakta. Kolayca hesap alabilir mobil, tablet, bilgisayar üzerinden hesabınıza erişerek ekli olan arkadaşlarınızla iletişim kurabilirsiniz. Karşılıklı görüşme yapabileceğiniz gibi hesap güvenliğinizi sağlamanızda gerekebilir. Kötü niyetli insanlar hesabınıza erişmeye çalışabilir ya da siz kendi hesap güvenliğinizi sağlarsınız.

İnternet ve iş hayatında bir çok şifre ile karşılaşırız. Hepsini aklımızda tutamadığımızdan dolayı bazen unutabiliyoruz. Banka, internet, iş, telefon, ev güvenliği gibi çeşitli şifreler karşımıza çıkabilir. Unuttuğumuzda bize hatırlatmaları ve sıfırlamak için çeşitli bilgilerimizi doğrulamamız gerekir. Skype hesabımızın şifresini unuttuğumuzda ise kolaylıkla doğrulama adımlarını geçerek şifremizi sıfırlayabiliriz.

Skype hesabımızın şifresini sıfırlamak için buraya tıklayın. Ardından karşımıza çıkacak formda gerekli alanları doldurduğumuz vakit şifre sıfırlama yapmamız mümkün olacaktır. Hesap sahibi olduğunuzu kanıtladıktan sonra yeni şifrenizi girmenizi isteyecek ve hesabınıza tekrardan erişim sağlayabileceksiniz. Kayıt olurken hesap bilgilerinizi doğru girmenizde burada önem taşımaktadır. Şifre unutma, çalınma durumlarında sıfırlamanız mümkün olur.

skype sifremi unuttum

5 Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu