Okul

Okul Temsilcisi Adaylık Konuşması Kısa

Okulların açılması ile birlikte okulu öğretmenler arasında temsil edecek olan okul temsilcisi seçilmektedir. Okul temsilciliğine adaylığını koyanların belli bir konuşma yapması gerekir. Size okul temsilciliğini kazandıracak olan konuşmalardan kısaca bilgi vereceğiz. Başarıya giden yolda temsilciliğinizin kabulü sağlanmış olacaktır.

Konuşma
Okulumuzun sosyal ve kültürel olarak çeşitli etkinliklerin düzenlenmesinde öncülük edeceğim. Okulumuz bizim için sadece eğitim öğretim dışında kültürel değerlerin genişletilerek sizlere tanıtılan bir yer olmasında çaba göstereceğim. Çevre okullar dahil olmak üzere öğrencilerle etkinliklere dahil olmasını isteyerek kaynaşmamızı sağlayacağım. Tüm çalışmalarım koordineli şekilde ben ve yardımcı arkadaşlarım tarafından yürütülecektir. Gerekli tedbirlerin alınması için elimden gelenin fazlasını yapacağım. Bu rolde aktif rol üstlenmek için okul temsilciliğine adaylığımı siz değerli öğrencilere açıklıyorum.

Hepimiz için hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ederim.

Konuşma
Sayın müdür ve sevgili öğrenci arkadaşım. Okulumuzun sorunlarına çare bulmak ve sizin isteklerinizi gerçekleştirmek için burada bulunuyorum. Sizin sesiniz olarak okul yönetiminden isteklerinizi gerçekleştireceğim. Burada bulunmam okulumuzun ve sınıflarımızın düzenini sağlamak içindir. Okul temsilciliği için adaylığımı bildirmekten mutluluk duyarım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu