Okul

Perşembenin Gelişi Çarşambadan Bellidir Kompozisyon

Herhangi bir işe başlandığı zaman sonu önceden belli olur. İşini doğru, dürüst, düzgünce yapan insan olunca sonucunun nasıl olacağı belli olur. Hayatımızın her alanında çeşitli işlerle karşı karşıya kalabiliriz. Önceden yaptıklarımızın karşılığı bir müddet sonra önümüze çıkar.

Hayatta her şey istediğimiz gibi gelişmez. Yavaş yavaş ve zaman gerektiren olaylarla karşılaşırız. Her şeyde olduğu gibi belirli bir süreye ihtiyaç vardır. Zamanla kendisini belli eden durumlarda öngörmek mümkündür. İleriye yönelik düşüncelerin gerçekleşmesi önceden olanlar dahilinde mümkün olur. Yeni yapılacak iş yerinin verileceği kira bölgedeki iş yerlerine göre belirlenir. Öncesini bildiğimiz şeylerin geleceğine dair az çok fikir sahibi insanlar oluruz. Eksikliklerimizi sorunlarımızı görerek sorunları çözüme ulaştırmamız mümkün olur. Olumsuz olaylara karşı kendimizi hazırlar eksiklikleri tamamlamak için çalışırız.

Yarın ne olacağını önceden az çok tahmin etmek geçmişimizden bellidir. Büyük sürprizlerle karşılaşmamak için neler olduğunu biliriz. Tahmin etmek çok zor değildir. Bugün yaptıklarımızı ve olası durumları düşünerek yarın hakkında bilgi sahibi oluruz. Olaylara uzaktan bakarak değerlendirmek fikir sahibi olmamızı sağlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu