Teknoloji

Pokemon Go Nasıl Savaş Yapılır

Pokemon Go, çocukluk çizgi filmi gerçek oldu. Android ve İos kullanıcılar mobil telefonlarına indirerek oynayabileceği muhteşem bir oyundur. Uzun bir zahmetten sonra güçlü pokemonlar yakaladınız ve savaş mı yapmak istiyorsunuz size öğretelim.

Doğrudan bir başkasıyla birlikte savaş yapamazsınız oyun şuan buna müsaade etmiyor. Ancak GYM savaşları altında savaşlara katılarak mücadele etmeniz mümkündür. 5 Level olduktan sonra GYM noktalarına giderek o bölgeyi ele geçirmek için savaşabilirsiniz. Pokemonunuzla birlikte GYM alanına giriş yaparak orayı ele geçiren rakip takım varsa onunla savaşma imkanına sahip olursunuz. Savaşın ardından galibiyetle sonuçlanırsa orayı halen elinizde tutabilmek için pokemonunuzu oraya bırakarak korumasını mümkün kılabilirsiniz.

Savaş esnasında pokemonunuzun canı çok az kalmasına rağmen saldırmaya devam edin. Ölüyor gibi gözükse dahi savaşarak galibiyet alabilirsiniz. Hiç durmadan mücadeleci bir şekilde savaşmanız gerekir. Şuan GYM tıkladığınız zaman ismi ve leveli gözükür. Düşmanları da görürsünüz bir tane lider var. O noktalarda savaşarak kazanırsanız eğer GYM lideri siz olursunuz. Önce GYM noktalarına uğrayarak sizin takımınızda olup olmadığını tespit etmeniz mümkündür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu