Okul

Polis İle İlgili Kompozisyon

Vatan güvenliği ve o ülkede yaşayan insanların emniyeti kolluk kuvvetleri tarafından sağlanır. Polislerimiz canları pahasına kutsal vazifelerini yerine getirir. Huzurun sağlanarak insanların can güvenliği korunmasında etkin görev alırlar. Şehir merkezlerinde güvenlik polisler tarafından sağlanmaktadır.

Polislik mesleği toplumun en kutsal mesleklerinden biridir. Canlarını vererek şehit sayılıp tüm toplum tarafından sonsuzluğa uğurlanırlar. Bizim gönül rahatlığı ile dışarı çıkarak topluma karışıp eve dönmemizde onların önemi büyüktür. Polisler gerek güven vererek sorunların çıkmasını önleyip refah olmamızı sağlayandır. Hiç beklemeksizin gece gündüz görev alarak bizlere hizmet ederler. Sorunsuz toplum beraberinde ülkenin gelişimi ve halkın huzurla yaşamını sürdürmesinde etkinlik gösterir. Onlardan gelecek olan daima merhamet ve güzellik olacaktır. Bizim için ellerinden gelenin fazlasını yaparak huzurla yaşamamıza yardımcı olmaktadırlar.

Polisleri sadece polis haftasında değil her gün anmalıyız. Bizler için gece gündüz hizmet veren, uykusuz kalan ve bizim için canlarını tehlikeye atan insanlardır. Saygınlıkları ve sevgilerimizi sonsuz bir şekilde kendilerine gösterebiliriz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu