Rüya Tabirleri

Rüyada Bekar Birini Hamile Görmek

Bekar birini rüyasında hamile olarak görülmesi hüzne ve olumsuz durumların habercisidir. Kısmetinin açılacağı, tez zamanda evlilik çanlarının çalacağını gösterir. Evlenip çocuk sahibi olmasına işarettir. Rüya önümüze çıkacak fırsatlardan biridir. Fırsatları değerlendirerek hareket edilmesi gerekir. Beraber birinin hamile olması fakat doğurmadıysa sıkıntı yaşayacağını gösterir.

Rüyada olanlar gerçek hayatımıza yansıyabilir. Hepsi olmasa dahi bir kısmı karşımıza çıkar. Rüyada bekar birinin evlenip nikah kıyması söz kesileceğini gösterir. Rüyalarda hamile olmak karşı taraf ile ilişkiye girmeyi gösterir. Gönül ilişkisi olan birisinin yaşadığı aşk macerası kendisini evliliğe zorlayabilir. Bu nedenle rüyasında birisiyle yakınlaşan kişi kısmetli haber alabilir.

Erkek ya da bayan biri rüyasında bir başkasını hamile gördüğü takdire yuva sahibi olacaktır. Huzurlu ailesini çok seven ve rahat yaşam sürdüren ailesi olacak. Evli biri bu rüyayı görürse eğer ailesine yeni biri katılacaktır. Kendisinin hamile kalması, uzak akrabasının evine gelmesi, çocuklardan birinin evlenmesi gibi değişiklik gösterir.

Gerçek hayatta evli olmayan birinin gelinlikle görülme durumuna benzerdir. Çok hayırlı ve güzel zaman geçirir. Ailesi ile arasında olan sorunları aşarak çözer. Gelinlik müjdeli haberlere vesile olarak kişinin sıkıntılarına çözüm getirecektir. Gelinlik giyen biri çok sevilir ve kısa zamanda sayılarak değer görür.

Bekar bir kadının doğum yapması durumunda ferahlık ve rahatlamaya habercidir. Sıkıntıda olduğu zamanlar üzüntü yaşayanlar kişiler tez zamanda iyi haberler alırlar. Başı dertte olanlar kurtularak tez zamanda güzel zaman geçirirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu