Rüya Tabirleri

Rüyada Altın Görmek

Rüyada altın görmek bir çok anlama yorumlanabilir. Kimi rüya yorumcularına göre hayırlara işaret ettiği gibi zor günlerinde habercisi olabilir. İnsanlara neşe kattığı gibi zenginliğe ulaşacağını gösterir. Ulaşmayı istediği yerlere tez zamanda gelecektir. Çevresindeki dostlardan iyilikler görecek yolundaki engelleri ortadan kaldıracaklardır. İslami tabirlerde altın görmek hayırlı eşe ve evlatlara sahip olacağı anlatılır. Rüyasında altın gören kişileri bekleyen güzel haberler vardır. Sorunlarını sıkıntılarını tez zamanda aşarak rahata ulaşacaklardır.

Rüyada Altın Bilezik Görmek
Rüyasında altın bilezik rahatlığa ve zenginliğe haberdar eder. Altın bilezik nişan ve evlilik habercisidir. Uzun zamandır görüşmediğiniz büyüklerden birinden miras kalacaktır. Gerçekleşmesi bugünde olabilir on yıl sonrada, acele edilmemesi gereken rüyadır. Altın bilezik insanlara beklenti kazanç sağlamaktadır. Rüyasında altın bilezik gören erkek ise masraf yapacağını anlar.

Rüyada Altın Yüzük Görmek
Evlilik ve söz yapılacağını habercisidir. Beklenmedik yerden sözlenmek için ailenize başvuracaksınız. Alacağınız ortak kararla beraber tez zamanda evlilikte yapılacak. Hali vakti yerinde biri için olumsuzluğa yorumlanır. Bir müddet sıkıntı içerisine girecek ancak sorunları rahatlıkla aşacaktır.

Rüyada Altın Bulmak
Rüyasında altın bulan biri hem iyi hem kötü yorumlara sahiptir. Altın bulmak kader ve üzüntüye yorumlanır. Yaşayacağı sıkıntılar peşini bırakmayacak aile içinde huzursuzluk yaşayacaktır. Yakınlarından biri tarafından kandırılarak zor durumda bırakılacak. Uzun bir süre sorunu çözmekle uğraşacaktır. Kendi içinizdeki kişiyi tanıyacaksınız ve dostlarını bileceksiniz. Kötü dostlarınızdan uzaklaştığınız gibi rahatlığa ulaşmanız mümkündür.

Rüyada Altın Kemer Görmek
Altın kemer güzellere ve hayırlara yorumlanır. Evlilikte gelinin beline bağlanan kemerden söz edilir. Zenginlik ve mal mülk sahibi olmanın habercisidir. Mutlu aile hayatı ve huzuru getirecektir. Ticaret alanında atacağınız adım sayesinde zenginleşmeye başlayacaksınız. Hızla büyüme sağlayarak gelir elde etmeniz mümkün hale gelecektir.

Rüyada Altın Diş Görmek
Bir başkasının altın dişini görmek fakirliğe yorumlanır. Zengin biri tez zamanda malını mülkünü kaybederek zorda kalacaktır. Bekarsa evlilik yapacak ancak maddi sıkıntılar peşini bırakmayacaktır. Çoğu rüya bilimcileri dişin uzun süreli sıkıntıların habercisi olduğu yorumlanmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu