Rüya Tabirleri

Rüyada Sevgilinin Elini Tutmak

Rüyasında sevdiği kişinin elini tutan biri, iş hayatında sevdiği kişilerin yardımıyla birlikte harekete geçecektir. Girişeceği işlerde daima destek alacak yol gösterenlerle birlikte hareket edecektir. Yakın çevresinden alacağı güzel haberler başarıya ulaşmasında en büyük destekleyicisi olacak. Sevdiğine olan bağlılık ve sadakatine inanacaktı. Aşk, evlilik konusunda sorun yaşamadan muradına erecektir. Sevdiği kişinin elini tutmak rahatlık ve huzur vermektedir.

Arkadaşının elini tutmak
Rüyada arkadaşının elini tutan biri maddi ve manevi destek görecek. Arkadaşının kendisinden ya da ailesinden alacağı destek sayesinde huzura kavuşacaktır. İş hayatında önemli adımlar atarak tez zamanda rahat olacaktır. Kriz zamanında alacağı destek sorunlarını aşmasına yardımcı olacaktır.

Annenin elini tutmak
Annesinin hayır duasını alan biri tez zamanda başarıdan başarıya koşacaktır. İş alanında bütün kapılar kendisine sonuna kadar açılacak. Annesinin desteğini arkasına alan biri her işten kar elde edecektir. Sorunlarını sıkıntılarını tez zamanda aşarak huzura kavuşacaktır.

Sevgilinin elini tutmak
Rüya sahibi sevgili olduğu birinin elini tuttuğunda ayrılık çanları çalacaktır ancak üstesinden gelebilir. İlişkilerinde yaşanacak sorunları aşmak için birlikte hareket edeceklerdir. Kuvveti sevgi bağları engelleri aşmalarında en büyük yardımcıları olacaktır. Rüyada sevgilinin elini tutan biri nişan ve düğüne de yorumlanmaktadır. Birbirlerine gönül bağı ile bağlanarak evlilik sözü vereceklerdir.

Çocuğun elini tutmak
Rüyasında çocuğun elini tutan birisi yargılanacağı zaman eşitlik görecektir. Yaşadığı sorunların aştığı gibi sıkıntıların üstesinden gelecektir. Elini tuttuğunuz çocuk tarafından gün gelecek merhamet göreceksiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu