Rüya Tabirleri

Rüyada Sevdiği Kişiyi Görmek

Bekar birinin sevdiği insanı görmesi birlikte zorlukları aşacağını göstermekte. Sevdiği insan ile zorluklara göğüs gerecekler. Karşılarına çıkacak engelleri aşmak için birbirine destek olmaları gerek. Rüya sahibi ve sevdiği kişi için hayırlı rüya olarak yorumlanır. Evli birisi sevdiği insan tarafından karşılanarak sevdiği insan tarafından değer görür. Özel hayatında yaşayacağı sorunları el birliği ile aşacaktır. Arzu duyduğu, yıllardır özlem duyduğu hayata kavuşmak için adım atmış olacak. Evlat sahibi olan birisi yeni bir hayata geçiş yapacaktır. Hayatında köklü değişimler yakasını bırakmayarak yeni adımlar atabilir. Bekar biri platonik aşıksa eğer tez zamanda sevdiği insan kendisine doğru yaklaşacak. Sıcak bir ilişkiye sahip olabilirler.

Sevdiği kişiyi ağlayarak görmek
Rüyasında sevdiği insanın ağladığını görmek, aralarındaki mesafeler aşılarak, sıkıntılar aşılarak, özlem son bularak birbirine kavuşacaklardır. Ağlamak müjdeli anlara yorumlanmaktadır.

Sevdiği kişiyi ölü görmek
Hiç yoktan sebepsiz yere tartışmalar ve kavgalar yaşanacak. İki tarafın anlayışlı ve sabırlı olması gereken durum. Haksız olan susup dinlemeli karşı tarafın kızgınlığının geçmesini beklemeli. Karşılık verilmesi durumunda ilişkiler büyük zararlar görecektir. Sorunlar yaşanmaya devam ederek sıkıntılar kendisini gösterecektir.

Sevdiği kişiyle kavga etmek
İlişkinizde bir takım sorunlar yaşayacaksınız ancak aşmak için birbirinize saygı göstermeniz gerekir. Yaklaşımınız çok önemli olmaktadır. Birbirinize kötü gözle bakmamanız gerekir. Sorunları alttan aldığınız müddetçe kendinizi iyi hissedersiniz. Bir tarafın anlayış göstermesi sonucunda sıkıntıları aşacaksınız.

Sevdiği kişinin öldüğünü görmek
Rüyasında sevdiğinin öldüğünü görmek uzun bir birlikteliğin habercisidir. Başından hastalıklar geçecek ancak sevginizle beraber aşabilirsiniz. Size olan ihtiyacı her zamankinden daha fazla olacak. Vereceğiniz destek iyileştirerek sağlığına kavuşmasını sağlayacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu