Rüya Tabirleri

Rüyada Eski Arkadaşı Görmek

Eski bir arkadaşını rüyasında gören kişi hayırlara yorumlanır. Başına gelecek sıkıntılarını aşarak refaha kavuşacaktır. Maddi sıkıntılar içerisine girecek yardım eli çevresindeki insanlardan uzanacaktır. Bir türlü ödemediği borçlardan dolayı kara düşünceler içerisine girecektir. Çaresiz değil tez zamanda sorunlarını çözerek halledebilir. Rüya sahibi mutluluk yaşayacak sıkıntılarından kurtulacaktır.

Eski bir arkadaşı öpmek
Rüyasında eski arkadaşını öptüğünü gören kişi yakın arkadaşlarından büyük destek görecek. Borçlarının ödenmesi ve yeni iş fırsatlarına birlikte adım atacaklar. Maddi destek aldıkları gibi sıkıntıların önüne geçecektir. Sorunların çözümünde başarıya ulaşmalarında büyük etki sağlamaktadır.

Eski arkadaşa sarılmak
Rüyasında uzun zamandır görmediği arkadaşına sarıldığını gören biri mutsuz olacaktır. Uzaktaki arkadaşları hakkında üzüntülü haberler alacaktır. Uzun uzun konuştuğu kişilerden ayrı bir yaşam sürdürecektir. Maddi olarak girdiği sıkıntılar uzun bir süre düze çıkmasını engel olacak rüyadır.

Eski arkadaşını evlenirken görmek
Rüyasında eski arkadaşının düğününü görmek sevdiklerinden destek alacağını gösterir. Maddi ve manevi olarak dostları yanında olacak desteğini gösterecektir. İyi niyetini göstererek her türlü yardımı kendisine sunacaklardır. Başı dertte olduğunda sorunlarının çözümünü getireceklerdir.

Eski arkadaşı ağlarken görmek
Sevdiği birisinin acı haberini alacaktır. Derinden sarsacak haberden dolayı uzun bir süre yasta kalacaklar. Arkadaşının en büyük desteği kendisi olacaktır. Rüya sahibini doğrudan ilgilendirmese dahi arkadaşı için üzülecektir. Sıkıntılarını çözmek için elinden gelen her şeyi yapmak için çabalayacaktır.

Eski arkadaşını ziyaret etmek
Yoğun iş hayatından uzaklaşarak kendisini rahat hissedecektir. Sorun ve sıkıntıların önüne geçerek kendisini rahat hissedecektir. Neşeli misafirlere kalabalık ortamlarda tutulması sağlanırdı. Ailevi meselede zor durumda kalacak kişinin yanında olacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu