Rüya Tabirleri

Rüyada Eski Kız Arkadaşı Görmek

Rüyasında eski kız arkadaşını gören kişi geçmişte yaptığı hatalardan dolayı pişmanlık duyacaktır. Yaşanmışlıklar sizi geçmişe götürecek, kendinizi huzursuz rahatsız hissedeceksiniz. Sevdiğiniz insan ile aranıza girecek kara kedilere hazırlıklı olmalısınız. Hiç beklenmedik yerden gelecek haberler can sıkıntısına dönüşebilir. Hayatınızın gidişatında olan değişimlere uyum sağlamanız zor olacaktır. Üstesinden geleceksiniz ama eski hayatınıza dair bir şey ortada olmayacak. Bakış açınızı değiştirerek değişimleri görmeniz mümkün.

Kız arkadaşı görmek
Sevdiğiniz insana hediye vereceksiniz. Onun mutlu olması ile sizde mutlu olacaksınız. Hayatın başarı ve güzellikle beraber geçecektir. Sıkıntıları aştığınız gibi rahat dönemler sizi beklemektedir. Ticari olarak ortalıklar başarıya getirecektir.

Eski kız arkadaşı öpmek
Rüyanızda eski kız arkadaşınızı öptüyseniz eğer sizi mutlu edecek haberler gelecektir. Çevrenizden alacağınız destek sayesinde hayatınız kolaylaşacaktır. Hayırdaki şer olarak sıkıntılarınız aslında size getireceği hayırdır. Sabrederek her şeyi yavaş yavaş beklemelisiniz. İstediğinize ulaşacaksınız huzura kavuşacaksınız.

Eski kız arkadaşla konuşmak
Rüyanızda eski kız arkadaşınızla bir şekilde iletişim kurmanız gelecek planlarınızı yerine getireceksiniz. Uzun vadeli planlarınız zamanla gerçekleşecek. Kendinize çeki düzen vermeniz gerekli. Yaşadığınız yerden ayrılarak farklı bir yerde yaşamak huzura kavuşacaktır. Kendinizi rahat hissedebilmeniz için gereklidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu