Rüya Tabirleri

Rüyada Cumhurbaşkanı Olduğunu Görmek

Rüyada Cumhurbaşkanı Görmek, Rüyada Cumhurbaşkanı Olmanın Tabiri

Rüya sahibinin rüyasında gördüğü cumhurbaşkanlığı kendisine başarı getirecektir. Son zamanlarda yaşadığınız sıkıntılar ve sorunların üstesinden gelip kendinize huzurlu bir hayat kuracağınızın habercisidir. Yapacağınız işlerde takdire şayan performans gösterdiğiniz ortaya çıkarak çevreniz tarafından sayılan ve sevilen bir kimliğe bürünmüş olacaksınız. Kişinin son zamanlarda canı sıkkınsa eğer işlerinin yoluna gireceği her şeyin dileği gibi olmasına tabir edilir.

Cumhurbaşkanı olup başbakanı gören kişi sıra dışı bir hayata sahip olarak çevresindekilerin kendisini anlamasını bekleyecektir. İş hayatında terfi alarak önemli noktalara gelmesine rağmen istediklerinin tam dışında bir hayat sahibi olmasına tabir edilir.

Başbakan ile konuşmak kişinin önemli mertebelerde tanıdıkları olup onların desteği sayesinde yükseleceğine işarettir. Servet sahibi ve yaşamının devamında bolluk içersinde olacağına tabir edilir. Yaşamı boyunca ailesinin de sahip olacağı servet herhangi bir olumsuzluk yaşanmadan sefasını sürmesine işaret eder.

cumhurbaşkanı amblemi

2 Yorumlar

  1. Rüyamda çocuk bir cumhurbaşkanıydım haberlerdeydim baya baya ülkeyi yönetiyordum çok iyiydim 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu