Rüya Tabirleri

Rüyada Kar Görmek

Rüyada kar görmek iyiye yorumlanan rüyalardandır. Rüyasında kar gören birinin yaşayacağı sevinçler, alacağı güzel haberler, hastalığı varsa iyileşmenin habercisi olur. Sevindirecek haberin tez vakitte kendisine ulaşacağının da ifadesidir. Rüyada görülen kar, rüya içinde karın ne durumda olduğunun göstergesi olur. Mevsimsel olarak kar yağdığını gören kişiler farklı şekillerde yorumlanabilirler.

Kış mevsiminde kar yağdığını görmek: Kar normal zamanında yağması hayra yorumlanır. Rüya sahibine sevindirici müjdeli haberin geleceğini işaret eder. Eğer rüya sahibinin düşmanı varsa onu alt edeceği de söylenmektedir.

Yaz mevsiminde kar yağdığını görmek: Rüyasında olmayacak bir şeyi olurken görmesi hayırlara yorumlanır. Tez vakitte kendisine gelecek güzel müjdeli haberlerin iletilmesi, işinde başarıya ulaşacağını göstermektedir. Kısa yolculuklara girerek başarı için çalışmalar yapacağı olacaktır. Kar rüya sahibine hiç beklenmedik yerden gelecek güzel haberleri müjdeler. Maddi beklentisi varsa eğer onu alamayacağına da yorumlanmaktadır.

Rüya sahibinin üzerine kar yağması: Rüyada kar yağdığını gören birinin hapis cezası alacağına yorumlanır. Gerçek hayatta karışacağı olaydan dolayı mahkeme de yargılanarak kısa hapis cezası ile karşılaşacaktır. Kendisinin dikkatli olması sorunların kaba kuvvet yerine adaletle aşması gerektiğidir.

Rüyada karda yürümek: Rüya sahibinin hayallerinin gerçek olacağını haber verir. Uzun zamandır istediği ama kavuşamadığı şeyler varsa ona kavuşarak sona ulaşacağıdır. Kötülüklerden kurtularak kendisi için daha rahat yaşam sürdüreceğinin haberi verilmektedir. İşlerinde ve özel yaşamında iyi yerlere gelerek rahatlığa kavuşacağıdır.

Rüyada kar birikintisi görmek: Çalışma hayatında kişiyi zor günlerin beklediğinin habercisidir. İleri de yaşayacağı sıkıntı ve zorlukları çok çalışarak aşacağı ama bu zamana kadar çok çile çekeceğidir. Kar yığını ne kadar büyükse karşılaşacağı sorunlarda o kadar büyük olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu